Divu gadu garantija ★ Prece ir veikalā ★ Izsūtīšana uzreiz ★ Pilns elektrotransporta serviss

Elektrisko skūteru un uniciklu serviss

Specializēts serviss

Profesionālais elektroskuteru serviss, labojam visus populāro skuteru modeļus – Xiaomi M365, 1S, Xiaomi PRO / PRO 2, Ninebot ES2 / ES4, Ninebot G30 MAX, ka arī citu brendu skuterus, tā skaitā Joyor, Dualtron, Kugoo, Razor un citus.

 

Mēs esam specializēts elektrotransporta veikals un serviss, mums ir liela pieredze elektroskuteru un monoriteņu remontā. Mēs sniedzam dažādus remonta pakalpojumus – ne tikai skuteru mehānisko daļu labošanu, bet arī elektronisko sastāvdaļu remontus. Remonta darbus parasti cenšamies pabeigt 1-2 darba dienu laikā, piemēram, riepas nomaiņu skuterim Xiaomi M365 /1S/ PRO veicam stundas laikā. Elektronikas diagnostika un remonts parasti aizņem līdz 3 darba dienām, gadījumā kad servisa pakalpojumiem nav ārkārtas slodzes.

 

Populāro skuteru modeļu rezerves daļas mums ir pieejamas uz vietas, ne tikai tās, kas minētas mūsu mājaslapā, bet arī visas pārējās, remontam nepieciešamas daļas. Ja jūs vēlaties nopirkt kādu, no skutera rezerves daļam, pat ja tādu nevarat atrast mūsu piedāvātu produktu sarakstā, zvaniet mums un mēs jums palīdzēsim.

 

Ja jūsu skuteris nav Xiaomi vai Ninebot, droši zvaniet lai saņemtu detalizētāki informāciju par Jūsu skutera remonta iespēju un esat laipni gaidīti mūsu servisā pēc adreses Kr. Barona iela 125, Rīga.

Nododot savu skrējriteni vai citu preci servisā, jāņēm vērā, ka pēc paziņojuma klientam par skutera/preces gatavību izņemšanai, skuteris var glabāties servisā līdz 5 darba dienām. Pēc šī termiņa beigām, par katru papildus dienu tiek ņemta papildus 1,50 € glabāšanas maksa un pēc 3 mēnešiem skuteris/prece skaitās kā pamests un tiek utilizēts.

Par riepu un kameru utilizāciju (ja klients vēlas atstāt vecas riepas vai kameras mūsu servisā) tiek ņemta papildus maksa 1 eiro par gb.