TSG Pass ķivere

Cena
299,00

Ķivere TSG Pass ir ideāla kvalitātes un dizaina kombinācija! Kompakto TSG Pass aerodinamisko dizainu izstrādāja longborda čempioni un tas ir ideals galvas anatomijai. Kompaktais aerodinamiskais dizains ir optimāls jebkuram ātrgaitas sporta veidam ar ļoti augstu aizsardzības līmeni. Šai ķiverei ir divi vizieri – gaiša tumšākai dienai un aptumšota saulainai dienai. Tajā pašā laikā ķiverei ir…

- +
Nav pieejams

Ķivere TSG Pass ir ideāla kvalitātes un dizaina kombinācija! Kompakto TSG Pass aerodinamisko dizainu izstrādāja longborda čempioni un tas ir ideals galvas anatomijai. Kompaktais aerodinamiskais dizains ir optimāls jebkuram ātrgaitas sporta veidam ar ļoti augstu aizsardzības līmeni.

Šai ķiverei ir divi vizieri – gaiša tumšākai dienai un aptumšota saulainai dienai. Tajā pašā laikā ķiverei ir klasē vadošā ventilācijas sistēma, kas nodrošina gan labu ķiveres gaisa padevi, gan aizsardzību pret vizora miglošanos.

 

TSG Pass ķivere apvieno ļoti svarīgas īpašības un ļoti vieglu svaru, padarot to par vienu no labākajām slēgtajām ķiverēm šobrīd.