Elektro skrējritenis Teverun Blade Mini 800W (Single motor)

Artikuls: brake_pads-1-1
Cena
1.199,00

Elektriskais skrejritenis ar labu amortizāciju piemerots barukšanai pa pilsētu un nelidzinājumiem. Jaudīgs motors 800W dos iespēju viegli parverēt nelidzinājumus uz ceļa un patikamu braukšanu amortizācijas dēļ. Ar Teverun Blade Mini var nobraukt līdz 40 km un sasniegt maksimālo ātrumu 45 km/h. Pateicoties spilgtajam dizainam jūs nepaliksiet bez uzmanības!

- +
45 km/h

Maksimālais ātrums

25 kg

Svars

39 km

Jaudas rezerves

9 d

Riteņa diametrs

14.6 Wh

Akumulatora ietilpība

800 w

Jauda

Elektriskais skrejritenis TEVERUN BLADE MINI ar lieliem piepūšamiem 9 collu riteņiem, jaudīgu dzinēju, kā arī priekšējiem un aizmugurējiem amortizatoriem. Iebūvētie augstas klases amortizatori nodrošinās stabilitāti braucot pa nelīdzenām virsmām un pāri šķēršļiem. Tas ļaus justies ērti, braucot pa dažādām virsmām. Drošākai braukšanai satiksmē Teverun ir pagrieziena rādītāji, priekšējais lukturis un dekoratīvās sānu LED lentes. Gaismas slēdži ir ērti izvietoti stūres kreisajā pusē.

Šie elektriskie skrejriteņi ir izcili gan ar savu jaudu, gan praktiskumu – tiem ir 800 W uzticams motors un 48 V sistēma.

 

TEVERUN BLADE MINI 15,6Ah – ar 15,6Ah akumulatoru tas nobrauks līdz 40 km, un motors ar maksimālo jaudu 1365W (800W nominālā) palīdzēs sasniegt ātrumu līdz 45 km/h.

Viegli transportējams, viegli salokāms
Salocītā skrejriteņa izmēri: Garums – 118 cm, platums – 65 cm, augstums – 60 cm.

Elektriskais skrejritenis TEVERUN BLADE MINI sver tikai 25 kg, un transportēšanā palīdzēs arī stūres statņa āķis, kas pieķeras aizmugures kāju atbalstam. Šo elektrisko skrejriteni būs ļoti ērti pacelt.

Skrejritenis ir veidots tā, lai izturētu 120 kg slodzi, tāpēc tā priekšrocības varēs izbaudīt arī smagi braucēji. Pateicoties jaudīgajam dzinējam un 48V sistēmai, šis skrejritenis pārvarēs dažādas sliedes pat ar lielu slodzi.

Īpaši augstas kvalitātes 25A strāvas regulators no TEVERUN palīdz attīstīt ātrumu un paātrinājumu. TEVERUN skrējriteņos izmantotie kontrolleri ir sinusoidāli – tas nozīmē, ka skrejriteņa paātrinājums būs glūds.

Paātrinājuma intensitāti vari regulēt pats – pēc savas gaumes. Jūs varēsiet kontrolēt iestatījumus un to vismodernākos parametrus, izmantojot īpaši spilgtu un labi redzamu MINIMOTORS EY3 displeju. Elektrisko skrejriteņu cienītāji visā pasaulē ir teikuši, ka šis displejs ir etalons, kam būtu jāseko visiem ražotājiem – šajā displejā redzamo informāciju var redzēt pat spilgtākajā dienasgaismā.

SKORETURA SPECIFIKĀCIJAS UN PRIEKŠROCĪBAS
Motors – 1x 1365W jaudas motors (800W nominālā jauda)

Akumulators – 48V 15,6Ah (748,8Wh) ietilpības akumulators, kas izgatavots no augstas klases 18650 litija jonu elementiem.

Braukšanas attālums – ar šo skrejriteni var nobraukt līdz 40 km.

Maksimālais ātrums – šis elektriskais skrejritenis sasniedz maksimālo ātrumu 45 km/h.

Skūtera svars un kravnesība – TEVERUN BLADE MINI sver 25 kg un spēj izturēt 120 kg.

Riepas – 9 collu (22,8 cm) pneimatiskās riepas. Ir iespējams palielināt riepas līdz 10 collām (25,4 cm).

Amortizatori – luksusa tipa C amortizatoru sistēma. Amortizatorus atradīsiet gan priekšā, gan aizmugurē. Tiek izmantoti pārklāti amortizatori, tāpēc tie kalpos ilgāk un būs izturīgāki pret netīrumu un putekļu iedarbību.

Displejs – īpaši spilgtais MINIMOTORS EY3 displejs būs redzams pat spilgtā dienasgaismā.

Apgaismojums – Spēcīgs priekšējais lukturis, priekšējie un aizmugurējie virsbūves lukturi, sānu korpusa LED gaismas, stūres apgaismojums, pagriezienu gaismas un STOP signāllampiņa – tas viss nodrošinās, ka būsiet redzams un pamanīts arī tumsā, un brauksiet pa labi apgaismotu.

Uzlāde – 54.6V 2A lādētājs šo skrejriteni uzlādēs 8 stundu laikā. Pēc 4A lādētāja iegādes skrejriteni varēsiet uzlādēt 3-3,5 stundu laikā.

Ērti saliekams – salocītā skrejriteņa izmēri: Garums – 118 cm, platums – 60 cm, augstums – 60 cm.

Spēcīgs locīšanas mehānisms – Skrejritenim ir spēcīgs, atjaunināts, patentēts trīs punktu locīšanas mehānisms. Salokāmo mehānismu savieno trīs punkti: fiksēta tapa + fiksācijas svira ar drošības pogu + drošības tapa. Spēcīgais ārkārtīgi un ērti lietojamais saliekamais mehānisms nodrošinās patīkamu un drošu braukšanu bez jebkādām papildus šūpošanās un čīkstēšanas.

Plašs korpuss un aizmugurējās kājas balsts – plats korpuss – klājs un aizmugurējās kājas atbalsts ļaus izbaudīt ērtu un komfortablu braucienu. Vietas kājām pietiks, lai varētu droši mainīt stāvvietas un nenogurst braukšanas laikā.

Spēcīgi dubļusargi – karbona stila dizains, īpaši spēcīgi dubļusargi pasargās no slapja ceļa apstākļiem. Aizmugurē uzstādīti 2 dubļu sargi.

Skrējriteņa slēdzene – skrejritenis izmanto atslēgas slēdzeni. Bez slēdzenes atslēgas – neviens nevarēs ieslēgt tavu skrejriteni.

Līdzīgas preces

Nav pieejams Ninebot E22E, elektriskais skrejritenis (skūteris)
20 km/h
Ātrums
12.5 kg
Svars
22 km
Diapazons
369,00
Nav pieejams Kingsong KS-N1-D elektriskais skuteris (skrejritenis)
70 km/h
Ātrums
37.5 kg
Svars
100 km
Diapazons
1.560,00 1.360,00
Nav pieejams Xiaomi Mi 1S scooter, elektriskais skrejritenis (skūteris)
30 km/h
Ātrums
12.5 kg
Svars
30 km
Diapazons
375,00 359,00
Nav pieejams Kugoo G booster, elektriskais skrejritenis (skūteris)
55 km/h
Ātrums
33 kg
Svars
85 km
Diapazons
1.290,00 1.090,00