Razor Power A2 bērnu elektriskais skrejritenis (skūteris)

Ikmēneša maksājums no 12.43€ / 24 mēnešiem
Cena
249,00

Jaunā bērnu elektroskuteru paaudze, skuteri ir ļoti viegli, saliekami un var tikt izmantoti pat ar izlādēto bateriju.

Ir uz vietas.

- +
15 km/h

Maksimālais ātrums

6.4 kg

Svars

10 km

Jaudas rezerves

6 d

Riteņa diametrs

130 w

Jauda

Bērni dievina elektroskūterus. Pieaugot skūteru popularitātei, ģimenes pastaigas kļūst arvien iecienītākas, un gandrīz katrs bērns sapņo braukt ar savu personīgo elektroskūteri.

Ar sašaurināto dizainu un regulējamo rokturu augstumu Razor Power A2 izskats ir kļuvis graciozāks un mūsdienīgāks. Tas neizskatās pēc parasta elektroskūtera.

Ieslēgts skūtera motors nerada nekādas papildus skaņas.

Kaut šis nav izcilākais skūteris pasaulē, bērniem šis ir ļoti piemērots variants.

Razor Power A2 – viegls, kompakts skūteris,  ko ir ļoti viegli vadīt, salīdzinot ar lielākiem skūteriem.

Mūsu izmēģinājuma testos novērojām, ka nelīdzenumu izbraukšana ar šo skūteri ir cietāk izjūtama, salīdzinot ar piepūšamām riepām. Nelīdzenumi izjūtami tāpat kā braucot ar parasto skūteri.

Bērni, kuri piedalījās mūsu dažādu skūteru, testēšanā par labāko atzina tieši Razor Power A2 skūteri. Bērniem tas likās visērtākais un braukšana visjautrākā. Vecāki augsti novērtēja to, ka ar Razor Power A2 var braukt arī ar izslēgtu motoru, tikai atsperoties ar kāju. Daudziem citiem skūteriem, beidzoties baterijai, jūs paliksiet uz ielas ar smago, lielo skūteri, kurš īsti vairs nevar pabraukt. Ar šo skūteri tāda problēma nepastāv.

Maksimālais braukšanas ātrums Razor Power A2 skūterim ir 15 km/h., maksimālais braukšanas laiks ir ap 40 minūtēm. Tas neliekas ilgi, salīdzinot ar pieaugušo modeļiem, bet, tai pat laikā, jums ir saliekams modeli ar iespēju braukt ar izslēgtu motoru, turklāt cena šim modelim ir ļoti izdevīga. Maksimālais braukšanas ātrums ir izvēlēts apzināti — tas ir pietiekams, lai bērns izjustu braukšanas prieku, un vienlaikus būtu gana drošs, lai vecākiem nebūtu pārāk jāuztraucas par sava bērna drošību.

Ātruma uzņemšana

Bērnu skūteriem parasti ir viens no diviem ātruma uzņemšanas veidiem: poga vai rotējošais gāzes rokturis. Šajā skūterī ātrumu uzņem ar ātruma pogu.

Kad, atsperoties ar kāju, ir uzsākta kustība un braukšanas ātrums sasniedz 5 km/h, parādās iespējā ieslēgt motoru, nospiežot zaļo pogu. Ātruma uzņemšana un bremzēšana notiek ļoti pakāpeniski.

Lai saglabātu uzņemto ātrumu, jātur nospiesta zaļā gāzes poga. Tai pat laikā, ātrumu ir iespējams regulēt, periodiski atlaižot pogu. Ātruma uzņemšana un bremzēšana notiek ļoti mierīgi, un tas noteikti palīdzēs iesācējiem.

Rokturu augstums

Rokturu augstums ir regulējams. Tas bieži pietrūkst citiem skūteriem — īpaši, ja ar tiem mēģina braukt bērni. Rokturu augstumu Razor Power A2 var regulēt no 66 līdz 85 cm. Zemāk ir attēlots skūteris, kad ar to brauc 8 gadīgais bērns, un sieviete, kuras augums ir 177 cm. Uzskatāmi redzams, ka ar skūteri varēs braukt gan mazāki un lielāki bērni, gan arī pieaugušie.

Svars

Kaut arī šis skuteris ir mazliet smagāks par parastajiem, tas joprojām ir viens no vieglākajiem elektroskūteriem, un sver tikai 6kg.

Vecums

Ražotājs apgalvo, ka skūteri var izmantot bērni no 8 gadu vecuma. Tas, protams, ir tikai orientējošais vecums, un katram vecākam jāizvērtē sava bērna gatavība braukt ar elektrisko skūteri.

Bremzes

Šim modelim ir aizmugurējā riteņa kāju bremze  – tāpat, ka parastos skūteros. Bērnam, kuram var rasties grūtības orientēties lielā daudzumā pogu uz parasta skūtera stūres, šis risinājums būs pašsaprotams. Par cik braukšanas ātrums ir ierobežots ar 15 km/h, šī bremze ir ļoti piemērota.

Pārvadāšana un glabāšana

Šī ir viena no labākajām elektroskutera Razor Power A2 īpašībām.

Razor Power A2 ir viegls un kompakts, un vēl viegli saliekams — tas padara tā glabāšanu un transportēšanu visai ērtu.

Secinājumi

Razor Power A2 tas ir viegls, ļoti kluss bērnu elektroskūteris. To vienmēr ir iespējams izmantot parastā skūtera vietā. Šis skūteris ir viens no labākajiem bērnu elektroskūtera variantiem!

 

Labais:

 • Viegls un šaurs
 • Saliekams
 • Rokturu augstums ir regulējams
 • Ar izslēgtu motoru brauc kā parastais skūteris
 • Mēreni uzņem ātrumu
 • Pietiekami ātrs lai izklaidētos, tajā pašā laikā ļoti drošs bērniem
 • Atbalsta kājiņa

 

Ne tik labais:

 • Ātrums tiek regulēts ar pogu, kas ne katram liekas ierasti
 • Tikai kājas bremze
 • Lietas riepas=cietākā braukšana
 • Jābūt uzmanīgam ar motoru un bateriju

*maksimālais nobraukums tiek mērīts braucot ideālajos apstākļos:
– bezvējā;
– pa taisno ceļu bez kāpumiem;
– braucēja svars līdz 60 kg;
– EKO braukšanas režīmā (vidējais ātrums 15 km/st);
– braukšanas stils vienmērīgs;
– vides temperatūra +20 °C grādi.
Atceries – reālais nobraukums var atšķirties!

Akumulatora tips Li-ion
Uzlādes laiks 2 h
Jauda 130W
Nobraukums 10 km
Maksimālais ātrums 15 km/h
Riteņu diametrs 6
Iebrauciena leņķis 10 °

Rate…
 • Rate…
 • Perfect
 • Good
 • Average
 • Not that bad
 • Very Poor

31
Sort:
Williampheli
02 Thu 2021, 09:57
https://alfa124.com
absotte
02 Thu 2021, 09:23
https://sauni-moskva.ru/
absotte
02 Thu 2021, 01:19
https://rabota-girls.ru/
Maryexoxy
01 Wed 2021, 21:54
BasilPoola
01 Wed 2021, 18:23
點子數位科技有限公司 https://spot-digital.com.tw/
oridly
01 Wed 2021, 16:57
https://stuffpride.com/
Booexoxy
01 Wed 2021, 15:16
Lisaexoxy
01 Wed 2021, 08:43
cywhelm
01 Wed 2021, 02:11
https://avtolombard-voronezh.ru/
oblirty
30 Tue 2021, 10:47
https://saunapeterburg.ru/
Hectorbunda
30 Tue 2021, 10:30
Brilliant phrase and it is duly
Amyexoxy
30 Tue 2021, 08:15
oblirty
30 Tue 2021, 02:53
https://rabota-girls.ru/
AlbertlaW
29 Mon 2021, 23:17
In it something is also I think, what is it good idea.
Joilky
29 Mon 2021, 22:41
https://080mm.info/
SteveAneve
29 Mon 2021, 19:30
? VexProxy is a rotating IPV6, Residential, Mechanical factor network which enables users to stock any materials from the web using a pool of millions of proxies. What are IPV6 proxies and what are they second-hand for? An IPv6 agent is a trick or software that sits on the work one's way of a network to spell out IPv4 (Internet Treaty adaptation 4) to IPv6. They're tipically cast-off payment Captcha Solving, Google Crawling, Observations Assembly, Figures Analyzing, Emulating Views. What are rotating residential proxies? A rotating or a Backconnect proxy relies on an entire network of proxies, rotating between them either periodically or randomly, consequently crap-shooter protecting your reclusion and allowing to cause a towering crowd of search requests. Your uniting and IP is being rotated with every clash you extract, which prevents data footprints, ensures addition safety and put down ban-rate. Unearth more - https://VexProxy.com What are nimble proxies? A Mobile proxy network consists of valid 3G/4G connections assigned to individuals past their unfixed carrier. Mobile proxies are the IPs of real-user devices, making them undetectable when employed correctly. There are sundry types of such proxies: Shared IPs and Exclusive IPs. Make use of coupon lex scripta 'statute law' STARTUP and sick with a 20% discount on any of our products. You can also help of a SELF-GOVERNED PEST on all of our "FREE-TRIAL" packages. This process is totally automated owing any of our users. Great against Account management, Narrow issue releases, Vend digging and piles of other tasks you might concoct of. Order here - https://VexProxy.com We also offer Live Heart-to-heart Succour 7 days a week in at all events you prepare any questions. Starting Prices: Residential: 2$ / 2 GB IPv6: 1.5$ / Endless Animated: 3$ / File of IPs About Us We are VexProxy, a brand with the origins in the Joint Kingdom. We contribute a high-class supply of proxies. Momentarily we bid 3 types of proxies (IPV6, Residential, Plastic). We will do our best to make your head-stay on our website as enjoyable as possible.
oblirty
29 Mon 2021, 18:54
https://jobgirl24.ru/
Markexoxy
29 Mon 2021, 18:23
Scottthype
28 Fri 2021, 09:19
Единственно частное порно ебли жены с другом на 365eblja огромная гарнитура эксклюзивного порно онлайн! Смотрите русские волосатые женщины 45 лет порно и качайте порно видео абсолютно бесплатно и без https://365eblja.vip/categories/%D0%93%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82/ регистрации!
Nabcyquent
28 Fri 2021, 07:44
[url=https://gallaxy-s9.ru]Iphone[/url] зaмaнчuвыe moдeлu! Oгpомный выбoр, большue cкuдкu. Быстрая дoставкa по России.
CharlesTraum
28 Fri 2021, 07:36
quick bloating remedies https://webshop.mimibabylatem.be/modfr.html herbal party pills dropshipping-test.vidaxl.com/tramfr.html herbal tea wholesale
WilliamDic
28 Fri 2021, 06:49
Быстровозводимые здания из ЛСТК - MCSTEEL Дома. Гаражи. Ангары. Склады. Навесы. Коровники. Птичники. Мастерские. Склад-Холодильник. Торговые здания. Зернохранилища. Овощехранилища. Производственный цех. СТО Собственное производство. Проектирование, производство, монтаж складских, производственных, торговых, сельхоз сооружений. быстровозводимых зданий из легких металлоконструкций. Расчет стоимости проектов. Быстровозводимые
Antoniowyd
28 Fri 2021, 04:03
Доброго времени суток дамы и господа!Есть такой замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. Заказывайте скважину для воды в ЕВРОБУРСЕРВИС – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! При создании системы канализации загородного дома важно: Правильно подобрать подходящую систему канализации,действительно способную решить проблему именно в ВАШЕМ доме, одновременно не переплачивая за лишнюю мощность и ненужные опции. Система автономной канализации может быть одного из двух основных типов:наружная, её основная задача — отвести отходы от дома и передать их в магистральную канализационную линию; локальная канализация: для вывода, утилизации и обезвреживания отходов в условиях отсутствия централизованного отвода сточных вод. Грамотно смонтировать выбранную систему канализации. Только грамотный монтаж гарантирует вам надежную и бесперебойную работу выбранной дорогостоящей системы. Канализация в Минске под ключ по низким ценам. Монтажом систем автономной канализации загородного дома занимается отдельная специализированная бригада. Именно специализация позволяет точно и заранее предусмотреть все нюансы монтажа системы канализации для загородного дома. Актуальную стоимость монтажа популярных станций биологической очистки сточных вод узнавайте по телефону. Более подробная информация размещена тут https://drive.google.com/file/d/12UGUi1eb4vB_-VAklwchUhrlKM8233go/view?usp=sharing От всей души Вам всех благ!
SirRupeReizics
27 Thu 2021, 21:50
Скачать Евгений Понасенков. Вечерний Ургант. 17.05.2021В гостях у Ивана Урганта историк и публицист Евгений Понасенков подробно рассказал об уникальной книге... Скачать Экстремальные ПРЯТКИ от ОХРАНЫ НА ОГРОМНОМ СТАДИОНЕХэй! Сегодня мы будем играть в ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ ПРЯТКИ на ФУТБОЛЬНОМ СТАДИОНЕ , в нашей стране. И это уже втора... Скачать OFFICIAL TRAILER #3: Rick and Morty Season 5 | adult swimThis is no mirage. 10 new episodes of Rick and Morty begin June 20 on Adult Swim.Song: Sabotage by Beastie BoysSUBSCRIBE: http://bit.ly/AdultSwimSubscribeAbout Adult Swim:Get your Adult... Скачать Военным атташе из НАТО показали «море огня» под ПетербургомВоенные дипломаты из 54 стран ознакомились с системой подготовки офицеров российских ракетных подразделен... Скачать MORGENSHTERN - ДУЛО (Prod. Slava Marlow) лип, 2021]https://wtplay.link/morgen — залетай в War Thunder. Эксклюзивные бонусы от меня там честно. бесплатно!!Слушай трекк: https://lnk.to/d... Скачать FRANKLIN KI BIKE OR ASHRAF BHAI | THE MISUNDERSTANDING EPISODE #1 | GTA 5 GAMEPLAYAshraf bhai k fans ho to Follow kro bhai!Instagram: https://www.instagram.com/guyfrompakTwitter: https://twitter.com/GuyfromPAKSubscribe my 2nd Channel: https://www.youtube.com/channel/UCIf9... Скачать 40,000 UC for MECHA GODZILLA ??40,000 UC for MECHA GODZILLA! Today we have a lot of luck when opening crates for new mechagodzilla skin and king kong!-------------------------... Скачать HE SCAMMED WITH MY BANK ACCOUNT | GTA V GAMEPLAY #128HE SCAMMED WITH MY BANK ACCOUNT | GTA V GAMEPLAY #128Subscribe to our Second YouTube Channel: https://www.youtube.com/c/UjjwalGamerShare, Support, Subscribe!!!Subscribe: http://bit.ly/technog... Скачать I CRAFTED The STRONGEST GUN In MINECRAFT ????In this video I CRAFTED The STRONGEST GUN In MINECRAFT ??????Business Email : [email protected]?? Instagram:- https://www.instagram.com/carrydepieVoice Recorder :- Redmi... Скачать Giant SNOW YETI Attacked AND Destroys LOS SANTOS In GTA 5 | FRANKLIN vs YETThe Yeti also known as Meh Teh and himmanav in Himalayan folklore, is an ape like creature purported to inhabit the Himalayan mountain range in Asia.Giant SNOW YETI Attacked AND Destroys... Скачать THE CONJURING: THE DEVIL MADE ME DO IT - Demonic Possession Featurette“Good vs. Evil: It’s real.” Get an inside look at the true events that inspired #TheConjuring: The Devil Made Me Do It, in theaters and streaming exclusively on HBO Max* June 4. *Available... Скачать Marvel Studios - Official MCU Phase 4 Trailer (Eternals, Black Panther Wakanda Forever, & More)Watch the featurette for a peek at the upcoming films in Phase 4 of the MCU including a look at Marvel's Black Widow, The Eternals, Black Panther Wakanda Forever, The Marvels, and more.#IGN... Скачать Ramyug | Official Trailer | Kunal Kohli | MX Original Series | MX PlayerEk andekhe roop mein ???? aur ????? ka paath padhaane aa raha hai ??????!All episodes of #Ramyug out on 6th May.Directed by Kunal KohliKey Cast: Diganth... Скачать Malaysia to Amnesia | Official Trailer | A ZEE5 Original Film | Premieres 28th May 2021 on ZEE5After lying to his wife about going on a business trip, entrepreneur Arun takes a flight to meet his girlfriend. But, fate has other plans. Premieres 28th May 2021.Directed by: Radha Mohan... Скачать Lucifer Season 5 Part 2 | Official Trailer | NetflixIt's time to meet your new maker! Lucifer is back with eight thrilling new episodes. Season 5 Part 2 premieres May 28th.Watch Lucifer, only on Netflix: https://www.netflix.com/LuciferSUBSCRIBE:... Скачать Rauw Alejandro - Todo de Ti (Video Oficial)Rauw AlejandroTodo de Ti (Video/Audio Oficial)Suscribete al canal: https://goo.gl/CqxmmaSigue a Rauw:Instagram: https://www.instagram.com/rauwalejandroFacebook: https://www.facebook.com/rau... Скачать Yina Calderon, Jheral - A Caballo (Video Oficial)Music video by Yina Calderon Ft Jheral performing "A Caballo". © 2021 BeToYou.Sigueme /Follow :Instagram: https://www.instagram.com/yinacalderonoficial/ Скачать FMK, Tiago PZK, LIT Killah, Rusherking - YO SE QUE TU (Official Video)Top Hits: https://lnk.to/FMKTopVideos?Mas FMK:?? "FMK, Maria Becerra, Beret - AYNEA REMIX": https://youtu.be/gqkQzNaP920??? "Esta Noche": https://youtu.be/cjEHVa5yISQ???... Скачать Amenazzy, Jay Wheeler - Salio (Video Oficial)Amenazzy, Jay Wheeler - Salio (Video Oficial) 2021Suscribete al Canal: https://rimas.ffm.to/ytamenazzyMas videos de Amenazzy:Jalapeno Rmx. ft. Wiz Khalifa, Myke Towers - https://youtu.be/h... Скачать Farina, Arcangel - Que Bien (Official Video)Farina & Arcangel – Que Bien (Official Video)Musica: Apple Music: https://SML.lnk.to/FloWres/applemusic Spotify: https://SML.lnk.to/FloWres/spotify Amazon: https://SML.lnk.to/FloWres/amaz... Скачать Портников: Лукашенковский режим в Украине и российский путь борьбы с олигархамиnone Скачать Звери - Тебеnone Скачать Нужен ли антикор новым УАЗам и Ладам? / Is it necessary to protect Lada and UAZ against corrosion?none Скачать НАСКОЛЬКО ВЫ ПРОДВИНУТЫЙ РОДИТЕЛЬ? ТОЛЬКО ВЗГЛЯНИТЕ НА ВСЕ ЭТИ ГЕНИАЛЬНЫЕ ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ВОСПИТАНИЯ!none Скачать Dan Balan & Тина Кароль - Домой (video cover)Видео кавер на песню Дана Балана и Тины Кароль - "Домой". Все материалы взяты с официальных YouTube-страниц ... Скачать МАСТЕР БОСС В BRAWL STARS ??none Скачать Вести в 20:00 от 08.02.2021none Скачать Падающий доллар, отношения с котами и что будем пить летом. Экономика за 1001 секундуnone Скачать Барбоскины | Ваши любимые серии ? Сборник мультфильмов для детейnone Скачать Помните пару, над которой все СМЕЯЛИСЬ? Вот, что с ними произошло после ЭТОГО...none
Jamoslam
27 Thu 2021, 20:08
Very good forum posts. Thank you. how to write a essay proposal custom writing custom writing cheap mathematics homework
GridXter
27 Thu 2021, 19:22
Доход по банковскому депозиту слишком мелкий? Инвестируйте в коммерческую недвижимость и зарабатывайте, как рантье! Проходите https://grid-x.com/?rf=WbvkvAIa - по ссылке и зарегистрируйтесь, чтобы узнать об этом всё! https://grid-x.com/?rf=WbvkvAIa - Более детально>>> https://sun9-61.userapi.com/2FsluSisF3KNkAvD4fR4XozZCI-ifardESxUsQ/YbJXFTnImYA.jpg https://grid-x.com/?rf=WbvkvAIa - аренда коммерческой недвижимости
BryaneRourf
27 Thu 2021, 19:00
Thanks. I appreciate this. https://topessayssites.com/ someone write my essay essays writing services custom writing bay dissertations
Glennsmump
27 Thu 2021, 14:47
Практически отдельный порно 365 мур сутки выходит новое порно через различных студий, и с этими пикантными роликами вы можете познакомиться на нашем сайте. Зайдя домашние порно видео большие груди анал в известный деление, вы легко определитесь перед какое видео вам хочется https://365pron.top/categories/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B1%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/ расслабиться.
RogerOpilt
27 Thu 2021, 13:31
Brianbut
27 Thu 2021, 12:47
Смотри лучшее порно 24 видео студентки в HD качестве бесплатно! Новые секс видео для порно доминирующие мамочки взрослых каждый день на https://24video-porn.xyz/categories/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B8%D0%B5+%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8/
FrankBeace
27 Thu 2021, 11:38
Порно ххх видео и порно зрелые инцест онлайн, каждый день новые обновления, ххх и секс порно видео безвозмездно https://zhopoeb.icu/categories/HD/ c качественным поревом и порнухой! порно канал инцест русское

Līdzīgas preces

Ir uz vietas Ninebot Zing E10, elektriskais skrejritenis (skūteris)
16 km/h
Ātrums
8.4 kg
Svars
10 km
Diapazons
238,00
Nav pieejams Joyor Y5S, elektriskais skrejritenis (skūteris) melns
35 km/h
Ātrums
20.5 kg
Svars
50 km
Diapazons
890,00
Nav pieejams Xiaomi Mi 1S scooter, elektriskais skrejritenis (skūteris)
30 km/h
Ātrums
12.5 kg
Svars
30 km
Diapazons
375,00 359,00
Ir uz vietas Joyor F3 elektriskais skrejritenis balts
25 km/h
Ātrums
13 kg
Svars
40 km
Diapazons
490,00 450,00