Ninebot Z10 elektriskais unicikls

Artikuls: ninebot-z10
Cena
1.690,00

Stīlīgs un neparasts

Ir uz vietas.

- +
Nav pieejams
45 km/h

Maksimālais ātrums

26 kg

Svars

90 km

Jaudas rezerves

18 d

Riteņa diametrs

996 Wh

Akumulatora ietilpība

1800 w

Jauda

Ninebot Segway Z10 unicikla izlaišana kļuva par nelielu revolūciju elektrisko vienriteņu tirgū. Bieži gadās, ka nākotnes produktu — automašīnu un motociklu — konceptmodeļi ļoti būtiski atšķiras no pēc tam masveidā ražotajiem modeļiem, jo dizaineriem bieži ir jāiet uz kompromisiem ar inženieriem un pārdevējiem, lai produkts nenobiedētu masveida pircējus. Ninebot Segway nolēma iet savu ceļu un arī sērijveida modelī saglabāja visas konceptdizaina un konstrukciju nianses.

Rezultātā ir radies viens no skaistākajiem unicikliem. Futūristisks dizains, stilīgi augstas kvalitātes materiāli un ārkārtīgi augsta konstrukcijas kvalitāte — tas atšķir Ninebot Segway Z10 no citiem unicikliem. Ar šādu avangardu pieeju radās arī problēmas, un unicikla ražošsana vairākas reizes tika pārtraukta, identificējot dažādas problēmas. Bet Ninebot Segway tās atrisināja un ražošana atsākās. Nu Ninebot Segway Z10 uniciklam ir novērsta lielākā daļa ražošanas laikā identificēto problēmu, un tagad tas ir krietni uzticams ritenis.

Bet nekādas izmaiņas nevar mainīt šī unicikla vadības īpašības. Ninebot Segway Z10 riepu platums ir 4 collas (10 cm!), un daudzi braucēji to salīdzina ar motocikla riepu — tā IR plata. Šis platums ievērojami ietekmē unicikla vadīšanu, un pat ļoti pieredzējušiem monoriteņu braucējiem kādu laiku jāpierod pie Ninebot Segway Z10 vadības. Šo uniciklu ir ļoti viegli kontrolēt līdz 15 km/h ātrumam, bet lielākā ātrumā tas kļūst tik stabils, ka tas vairs nav kontrolējams ar ierastām metodēm. Veicot pagriezienus ar Ninebot Segway Z10 lielā ātrumā, jāparnes visa ķermeņa svars uz vēlamo pedāli — tāpat kā braucot ar īstu motociklu.

Šādas vadības īpatnības sadalīja raiderus divās nometnēs — bija tie, kuri neprātīgi iemīlējās šajā unicikla un tā braukšanas stilā, un bija tie, kas atteicās saprast, kā ir iespējams braukt ar šādu uniciklu. Tajā pašā laikā no riteņa nevajadzētu baidīties — neparastais nākotnes dizains piesaistīja daudzus cilvēkus, kuri iepriekš nebija domājuši par unicikliem, un pat iesācējiem nav grūti iemācīties braukt ar Ninebot Segway Z10. Pastāv uzskats, ka iesācējiem ir vieglāk iemācīties ar to, nekā pieredzējušiem braucējiem.

Mūsu veikals Viensrats.lv uzskata, ka pirms šī riteņa iegādes jums tas būtu jāizmēģina un jāsaprot, vai jums patīk tā vadības īpatnības. Tāpēc nāciet pie mums ciemos un izmēģiniet Ninebot Segway Z10 dzīvē!

Līdzīgas preces

Nav pieejams Inmotion V8 elektriskais unicikls
30 km/h
Ātrums
13.5 kg
Svars
50 km
Diapazons
Ražošana ir pārtraukta.
Ir uz vietas Kingsong KS-16X elektriskais unicikls
50 km/h
Ātrums
23.5 kg
Svars
130 km
Diapazons
2.099,00
Nav pieejams Gotway Nikola Plus 1800Wh 100v elektriskais unicikls
60 km/h
Ātrums
25 kg
Svars
170 km
Diapazons
2.299,00
Nav pieejams Gotway Tesla V2 1020Wh elektriskais unicikls
45 km/h
Ātrums
19.7 kg
Svars
100 km
Diapazons
1.290,00