Manta MES806

Artikuls: T-MLX32842
Cena
332,00

 Motorolleris ar elektrisko piedziņu 8 “KATANA ir lielisks risinājums visiem kuriem patīk divriteņu transporta līdzeklis. Divas bremzes, 8 collu neslīdošas riepas, kas aprīkotas ar amortizatoru uz priekšējā riteņa, nodrošina drošību un kontroli pār negaidītu slīdēšanu. Minimālisma dizains, kā arī viegls, saliekams rāmis ļaus jums paņemt motorolleri uz biroju vai restorānu. Jaunāki lietotāji baudīs regulējamo augstumu,…

- +

 Motorolleris ar elektrisko piedziņu 8 “KATANA ir lielisks risinājums visiem kuriem patīk divriteņu transporta līdzeklis. Divas bremzes, 8 collu neslīdošas riepas, kas aprīkotas ar amortizatoru uz priekšējā riteņa, nodrošina drošību un kontroli pār negaidītu slīdēšanu. Minimālisma dizains, kā arī viegls, saliekams rāmis ļaus jums paņemt motorolleri uz biroju vai restorānu. Jaunāki lietotāji baudīs regulējamo augstumu, kā arī papildu apgaismojuma efektus. 7,5 Ah akumulators nodrošinās pārklājumu līdz 20 kilometriem ar pareiziem nosacījumiem. Īpaša mobilā lietotne Manta Katana ir veltīta atbalstam.

 
 
 
Riepas diametrs: 8 “
Akumulators: 7,5 Ah
Dzinēja jauda: 250W bez pretestības
Maksimālais ātrums: līdz 25km / h
Diapazons: līdz 20 km * Diapazons ir atkarīgs no daudziem faktoriem: braukšanas ātrums, lietotāja svars, reljefa veids, apgaismojuma izmantošana transportlīdzeklī, ārējā temperatūra un braukšanas stils.
Spilvens: Jā, uz priekšējā riteņa
Maksimālā slodze: 100 kg
Apgaismojums: Jā, krāsains apgaismojums priekšā un aizmugurē, spēja mainīt lietojumprogrammas krāsu
Salokāms rokturis: Jā, bērniem un pieaugušajiem
Aizmugures bremžu lukturis: Jā
Maksimālais braukšanas leņķis: 15 °
Stand: Jā
Neto svars: 12 kg
Barošanas avots: 100-240V 50 Hz / 60 Hz
Ūdens aizsardzības klase: IPX4
Ekstras: Transporta riteņi – čemodāna funkcija, aizsardzība pret zādzībām

Līdzīgas preces