Gotway Mten3 420Wh elektriskais unicikls (melns)

Artikuls: gotway-mcm5-800-1-1-1-1-1
Cena
650,00

Mazakais monoritenis pasaulē tagad arī mūsu veikalā

Ir uz vietas.

- +
25 km/h

Maksimālais ātrums

10 kg

Riteņa svars

40 km

Jaudas rezerves

10 d

Riteņa diametrs

420 w

Akumulatora ietilpība

800 w

Jauda

Jau no pirmā acu skatiena kļūst skaidrs, ka Gotway Mten3 nav parasts monoritenis. Nevienam citam labi pazīstamam zīmolam nav tik ļoti kompakta monoriteņa. Tā diametrs ir tikai 10 collas – tāds, kā parastā elektriskā skutera ritenim. Turklāt, 512wh versijā tas spēj sasniegt ātrumu līdz 35 km/h (!). Ar tik izcilām īpašībām tā svars ir tikai 10–11 kg.

Ņemot vērā Gotway Mten3 izmēru, tam ir ļoti plata riepa – trīs collas, pateicoties kurai monoritenis ir ļoti stabils ne tikai brauciena laikā, bet arī stāvot uz vietas. Ar šo monoriteni, tiešām, ir iespējams gandrīz stāvēt uz vietas.

Protams, tik mazs diametrs uzliek savus ierobežojumus, tāpēc, šķēršļi jāpārvar ļoti uzmanīgi, lai nenotiktu negadījums. Daudz šķēršļu, kurus jūs varat izbraukt ar lielo monoriteni, Gotway Mten3 tik vienkārši nespēs pārvarēt. Mazs monoriteņa izmērs pieprasa no raidera daudz lielāku uzmanību un piesardzību, un jo smagāks ir braucējs, jo uzmanīgāk viņam būs jābrauc.

Bet šis monoritenis ir ideāli piemērots bērniem. Tas ir pietiekoši viegls, kompakts un ļoti stabils. Šīs ir ļoti būtiskas šī monoriteņa priekšrocības lai bērns spētu iemācīties braukt un arī pieredzējušām braucējam-bērnam tas būs ļoti piemērots.

Mēs varam godīgi teikt, ka šis ritenis piesaista uzmanību, tas ir ļoti patīkami vadāms, un tas fakts, ka to var pārnesāt nelielā mugursomā, paver jaunas iespējas monoriteņa izmantošanai.

 

Rate…
  • Rate…
  • Perfect
  • Good
  • Average
  • Not that bad
  • Very Poor