Elektriskais skrejritenis Segway KickScooter GT2 30 Ah 3000W*2

Ikmēneša maksājums no 91.37€ / 60 mēnešiem
Artikuls: Segway-KickScooter-GT2
Cena
3.659,00

Aviācijas alumīnijs, 150 kg slodzes izturība, priekšējās un aizmugurējās disku bremzes, ātrums līdz 70 km/h, diapazons aptuveni 90 km – tas viss ir par Segway KickScooter GT2. Jaudīgāks un modernāks KickScooter, kāds jebkad ir izlaists!

 

- +
70 km/h

Maksimālais ātrums

52.6 kg

Svars

90 km

Jaudas rezerves

11 d

Riteņa diametrs

1512 Wh

Akumulatora ietilpība

3000 w

Jauda

PAR PRODUKTU:

                                                           

Segway KickScooter GT2 paver pilnīgi jaunu perspektīvu, kur KickScooter varētu būt jaunais sporta aprīkojums. GT2 ir aprīkots ar kiberpanka dizaina koncepciju un konstrukciju, kurā izmantots aviācijas alumīnijs, kas var izturēt maksimālo 150 kg slodzi. Drošība nav problēma, jo GT2 KickScooter izmanto priekšējās un aizmugurējās disku bremzes 11 collu pašdziedinošajām bezkameru pneimatiskajām riepām. Segway GT2 var sasniegt ātrumu līdz 70 km/h, un tā darbības rādiuss ir ļoti liels, aptuveni 90 km, padarot to par jaudīgāko un modernāko KickScooter, kāds jebkad ir izlaists. Šis augstas veiktspējas un augsto tehnoloģiju modelis noteikti liks jums pagriezt galvu savā ceļā.

                                                                           

Lai garantētu visu braucēju drošību, KickScooter ir priekšējie, bremžu un aizmugurējie LED lukturi. Priekšējais lukturis ir aprīkots ar izcilu un neapžilbinošu 9 W LED, kā arī LED DRL (Dienas gaitas gaisma) jūsu brauciena laikā: tie ir izstrādāti, lai padarītu jūsu transportlīdzekli labāk redzamu gaišos un dienas apstākļos. LED DRL tiks automātiski ieslēgts, startējot KickScooter. Papildus gaismām GT sērija ir pirmā KickScooter sērija, kas ir aprīkota ar priekšējiem un aizmugurējiem iebūvētiem indikatoriem, lai jums nebūtu jāuztraucas par drošību. Ja ar to nepietiek, priekšpusē, aizmugurē un sānos ir arī sertificēti atstarotāji, kas atvieglo jūsu pamanīšanu vājā apgaismojumā. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, GT2 aizmugurē ir personalizēti apkārtējās vides apgaismojumi, kas padara to izceltu no citiem KickScooters.

                                                           

Segway GT2 ir aprīkots ar pašatjaunojošām lielām 11 collu pneimatiskajām riepām (ar želejveida pārklājumu riepas iekšpusē), kas nodrošina mazāku pārduršanas risku un mazāku apkopi. Riepām ir 92 mm plats protektors, kas nodrošina intensīvu izmantošanu, labāku izturību uz jebkura seguma un arī lielāku stabilitāti brauciena laikā. Papildus jūsu braukšanas komfortam mūsu prioritāte ir arī jūsu drošība. GT2 paceļ KickScooter braukšanu citā līmenī ar divām neatkarīgām bremzēm, kuras kontrolē viens līmenis: aizmugurējam ritenim ir elektroniskā bremžu pretbloķēšanas sistēma (E-ABS); un priekšējam ritenim ir disku bremzes, kas apvienotas ar priekšējo un aizmugurējo divu sviru piekares sistēmu (līdzīgi kā priekšējā piekare, ko izmanto superauto). Šo bremžu kombinācija sniedz jums gan lielāku stabilitāti, gan drošību ceļā uz darbu un mājām.

                                                                   

GT2 ir aprīkots ar mūsu pilnīgi jaunu pilnkrāsu un caurspīdīgu PM OLED informācijas paneļa displeju, kas ir pirmais KickScooters, sniedzot visu nepieciešamo informāciju vienā mirklī.

Ar iespēju izmantot priekšējo vai kombinēto priekšējo un aizmugurējo riteņu piedziņu, GT2 var izmantot jūsu jauno KickScooter jebkura veida grūtā reljefā: divi motori un spēcīgāka motora jauda, ​​kas nepārsniedz 6000 W, ļauj jums veikt sportiskāku vadāmību, spēka pieplūdumu un sajust vairāk adrenalīna. Pateicoties diviem motoriem, jūsu KickScooter var viegli uzkāpt līdz pat 30% slīpumam. GT2 ir aprīkots ar trīs dažādiem braukšanas režīmiem (eko, standarta un sporta režīms), kā arī Walk režīmu un Park režīmu. Vēl aizraujošāk ir tas, ka unikālais BOOST MODE var paātrināt jūsu KickScooter no nulles līdz 48 km/h 3,9 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 70 km/h, lai to varētu izmantot privātās trasēs.

                                                             

Segway KickScooter GT2 piedāvās vislabāko visurgājēja pieredzi. Pateicoties tās priekšējai un aizmugurējai balstiekārtai, kā arī regulējamam amortizatoram, kas lieliski pielāgojas dažādiem braukšanas apstākļiem, jūs varat izaicināt katru bezceļa reljefu. Mīksta amortizācija lielākai stabilitātei un komfortablai braukšanai liela ātruma braukšanas laikā. Spēcīga amortizācija sarežģītākiem reljefiem un bedrainiem ceļiem. Turklāt šim jaunajam Segway ir arī vilces kontrole, Segway Dynamic Traction Control (STDC), kas nodrošina lielāku saķeri un līdz ar to arī drošību pagriezienos un nelīdzenos braukšanas apstākļos.

GALVENĀS IEZĪMES:

 • Maksimālais ātrums līdz 70 km/h (43,5 jūdzes stundā);
 • Diapazons līdz 90 km;
 • 11 collu pašdziedinošas bezkameru pneimatiskās riepas ar želejveida slāni;
 • Priekšējo un aizmugurējo riteņu piedziņa;
 • Pirmais caurspīdīgais PM OLED displejs;
 • Ekskluzīvs Boost režīms: 0 līdz 48 km/h 3,9 sekundēs;
Baterija: 1512 Wh
Maks. attālums līdz (km) 90
Motora jauda (W): 3000w*2
Svars: 52.6
Maksimāli pieļaujamā slodze: 150
Bremzes: priekšējās un aizmugurējās disku bremzes
Riteņa diametrs: 11''
Izmēri: 1485 x 656 x 1308 mm
Izmēri saliktā veidā: 1485 x 656 x 860 mm
Uzlādes laiks: 16 st (single charge); 8 st (dual charge)

Rate…
 • Rate…
 • Perfect
 • Good
 • Average
 • Not that bad
 • Very Poor

Līdzīgas preces

Iepriekšpasūtījums Ninebot E25E, elektriskais skrejritenis (skūteris)
25 km/h
Ātrums
14.3 kg
Svars
25 km
Diapazons
465,00
Nav pieejams Ninebot E22E, elektriskais skrejritenis (skūteris)
20 km/h
Ātrums
12.5 kg
Svars
22 km
Diapazons
369,00
Nav pieejams Joyor A3 elektriskais skrejritenis (skuteris)
25 km/h
Ātrums
12.3 kg
Svars
25 km
Diapazons
399,00
Nav pieejams Ninebot ES4, elektriskais skrejritenis (skūteris)
30 km/h
Ātrums
14 kg
Svars
45 km
Diapazons
469,00