Elektriskais skrejritenis Segway KickScooter GT1E 20 Ah 3000 W

Ikmēneša maksājums no 69.25€ / 60 mēnešiem
Artikuls: Segway-KickScooter-GT1E
Cena
2.749,00

Viens no Segway drosmīgākajiem skūteriem! Stilīgākais brauciens uz ceļa. 11″ pašdziedinošas bezkameru pneimatiskajas riepas, hidrauliska amortizācija, darbības rādiuss līdz 70 km, 3 braukšanas režīmi (Eco, Sport un Race) un stilīgs krāsains LED informācijas panelis!

 

- +
60 km/h

Maksimālais ātrums

47.5 kg

Svars

70 km

Jaudas rezerves

11 d

Riteņa diametrs

1008 Wh

Akumulatora ietilpība

3000 w

Jauda

PAR PRODUKTU:

                                                           

Segway KickScooter GT1E ir viens no Segway drosmīgākajiem skūteriem! Šī tehniskā koncepta KickScooter nodrošina, ka jums būs stilīgākais brauciens uz ceļa. Aprīkots ar 11 collu pašdziedinošām bezkameru pneimatiskajām riepām (ar želejas slāni iekšpusē) un hidraulisko amortizācijas piekari, jūs piedzīvosiet vienmērīgu braukšanu no optimāla attāluma. Atvadieties no satiksmes, jo ar pilnu uzlādi GT1E darbības rādiuss ir līdz 70 km, un tas ļaus jums braukt ar ātrumu līdz 60 km/h: jūs ātri vien nokļūsiet galamērķī.

                                                                           

Lai garantētu visu braucēju drošību, KickScooter ir priekšējie, bremžu un aizmugurējie LED lukturi. Priekšējais lukturis ir aprīkots ar izcilu un neapžilbinošu 9 W LED, kā arī LED DRL (Dienas gaitas gaisma) jūsu brauciena laikā: tie ir izstrādāti, lai padarītu jūsu transportlīdzekli labāk redzamu gaišos un dienas apstākļos. LED DRL tiks automātiski ieslēgts, startējot KickScooter. Papildus gaismām pirmo reizi zīmola KickScooter vēsturē GT1E ir aprīkots ar iebūvētiem priekšējiem un aizmugurējiem indikatoriem, lai jūs varētu baudīt drošu pārvietošanos. Ja ar to nepietiek, priekšpusē, aizmugurē un sānos ir arī sertificēti atstarotāji, kas atvieglo jūsu pamanīšanu vājā apgaismojumā.

                                                         

Segway GT1E ir aprīkots ar pašatjaunojošām lielām 11 collu pneimatiskajām riepām (ar želejveida pārklājumu riepas iekšpusē), kas nodrošina mazāku pārduršanas risku un mazāku apkopi. Riepām ir 92 mm plats protektors, kas nodrošina intensīvu izmantošanu, labāku izturību uz jebkura seguma un arī lielāku stabilitāti brauciena laikā. Papildus jūsu braukšanas komfortam mūsu prioritāte ir arī jūsu drošība. GT1E paceļ KickScooter braukšanu citā līmenī ar divām neatkarīgām bremzēm, kuras kontrolē viens līmenis: aizmugurējam ritenim ir elektroniskā bremžu pretbloķēšanas sistēma (E-ABS); un priekšējam ritenim ir disku bremzes, kas apvienotas ar priekšējo un aizmugurējo divu sviru piekares sistēmu (līdzīgi kā priekšējā piekare, ko izmanto supercar). Šo bremžu kombinācija sniedz jums gan lielāku stabilitāti, gan drošību ceļā uz darbu un mājām.

                                                                 

GT1E ir aprīkots ar jaunu stilīgu krāsainu LED informācijas paneli, kas sniedz visu būtisko informāciju par jūsu KickScooter. No akumulatora uzlādes līmeņa, pagrieziena rādītāja indikatora, priekšējiem lukturiem, jaudas progresa joslas pat līdz jūsu izmantotajam braukšanas režīmam varat skatīt visu šo informāciju īsumā un daudz ko citu. Cik forši tas ir? Jūs varat (at)bloķēt savu KickScooter, izmantojot Segway-Ninebot APP, kas vienlaikus aktivizēs pretaizdzīšanas funkciju: -KickScooter atskanēs modinātāja signālu ar mirgojošām gaismām, kad tas tiks pārvietots uz 3 sekundēm; KickScooter turpinās pīkstēt, kad tas tiks pārvietots 10 sekundes, un, ja KickScooter tiks pārvietots vēlreiz 60 sekunžu laikā, pīkstiens neapstāsies. Kad KickScooter ir atbloķēts, tas automātiski izslēgsies, ja 10 minūšu laikā netiks veikta neviena darbība, lai enerģija netiktu izšķiesta.

                                                                                     

Jūs varat pielāgot savu GT1E savai braukšanas videi, jo tam ir 3 braukšanas režīmi (Eco, Sport un Race), īpaši gājēju zonām paredzētais Walk režīms un jaunais Park režīms. Parkēšanas režīms apturēs jūsu KickScooter pēc vairāk nekā 5 sekundēm pēc braukšanas vai vairāk nekā 20 sekundēm, kad nebraucat, un tas ļaus jums ietaupīt vairāk enerģijas, dodoties tālākā braucienā.

GT1E ir aprīkots ar lielāku un efektīvāku litija jonu akumulatoru, kas izstrādāts ar gaisa plūsmas siltuma izkliedes sistēmu, lai novērstu akumulatoru pārkaršanu un tādējādi pagarinātu akumulatora darbības laiku. Segway GT1E akumulatora jauda ir 1008 Wh, un pilnīgai uzlādei nepieciešamas līdz pat 11 stundām, taču, pateicoties tam, jums nav jāuztraucas par to, ka jūsu KickScooter var izlādēties jautrības vidū, jo pilnībā uzlādēts tas var ilgt līdz pat 11 stundām, līdz 70 km! KickScooter uzlādēšana ir ļoti vienkārša, pateicoties ērtai piekļuvei uzlādes pieslēgvietai, kas atrodas uz kājiņas.

GT1E ir izstrādāts, ņemot vērā smagu un daudzveidīgu izmantošanu. Lai bez problēmām izturētu kravnesību līdz 150 kg, KickScooter ir izgatavots no aviācijas līmeņa alumīnija, ar augstākās klases priekšējās un aizmugurējās piekares sistēmu, apvienojumā ar regulējamu amortizāciju (gan priekšējā, gan aizmugurējā piekarē), lai nodrošinātu brauciens, kas var tikt galā ar jebkuru reljefu. Turklāt 11 collu riepas un zemais smaguma centrs, ko nodrošina akumulatoru novietojums pamatnē, nodrošina nepārspējamu stabilitāti.

GALVENĀS IEZĪMES:

  • Maksimālais ātrums līdz 60 km/h;
  • Diapazons līdz 70 km;
  • 11 collu pašdziedinošas bezkameru pneimatiskās riepas ar želejveida slāni;
  • Slīpas braukšanas leņķis līdz 23%;
Baterija: 1008 Wh
Maks. attālums līdz (km) 70
Motora jauda (W): 3000 W
Svars: 47.5
Maksimāli pieļaujamā slodze: 150
Bremzes: priekšējās un aizmugurējās disku bremzes
Riteņa diametrs: 11''
Izmēri: 1486 x 650 x 1300 mm
Izmēri saliktā veidā: 1486 x 650 x 861 mm
Uzlādes laiks: 12 st (single charge); 6 st (dual charge)

Rate…
  • Rate…
  • Perfect
  • Good
  • Average
  • Not that bad
  • Very Poor

Līdzīgas preces

Nav pieejams Ninebot E22E, elektriskais skrejritenis (skūteris)
20 km/h
Ātrums
12.5 kg
Svars
22 km
Diapazons
369,00
Nav pieejams Joyor H1, elektriskais skrejritenis (skūteris)
18 km/h
Ātrums
7.5 kg
Svars
25 km
Diapazons
225,00
Nav pieejams Ninebot ES4, elektriskais skrejritenis (skūteris)
30 km/h
Ātrums
14 kg
Svars
45 km
Diapazons
469,00
Nav pieejams Elektriskais Skrejritenis Ultron Double Drive T128 PRO 11 Inch Black
85 km/h
Ātrums
40 kg
Svars
95 km
Diapazons
2.049,00