Ninebot elektriskie skrejriteņi un monoriteņi

 

Ninebot uzņēmuma saknes meklējamas 2012. gadā, kad  robotu inženieru grupas sastāvā zīmols tika dibināts un strauji guva plašu popularitāti  un panākumus gan Āzijā, gan Eiropas valstīs. 2015. gadā Ninebot stratēģiski apvienojās ar kompāniju “Segway”, kuras bāzes vieta ir - Bedfordā, ASV. 

Būtiskākā apvienotā uzņēmuma priekšrocība ir starptautiskais tiedzniecības tīkls, kas sevī ietver vairāk nekā 250 mazumtirdzniecības punktus 80 valstīs. Uzņēmuma galvenā specializācija ir tieši īsās distances elektrotransporta izpēte, projektēšana, ražošana un izplatīšana. 

 

Turklāt Ninebot ir veiksmīgi apvienojis transportlīdzekli ar viedtālruni.  Viens no uzņēmuma nākotnes mērķiem ir pielietot biometriju (balss un sejas atpazīšanu) saviem elektriskajiem transportlīdzekļiem, tādējādi mudinot patērētājus elektrotransportu neuztvert tikai kā pārvietošanās līdzekli, bet gan kā nākotnes dzīvesveida pilntiesīgu sastāvdaļu dinamiskākam ikdienas ritmam. 

 

Kādi ir veikalā pieejamo modeļu galvenie parametri?

Skrejriteņu maksimālais ātrums ir no 14 km/h (bērnu modeļi) līdz - 40 km/h. Jauda 199 - 350 W, savukārt unicyle jeb monoritenim 45 km/h - 1800 W. Visi modeļi ir kompakti un ērti pārnēsājami – svars variē starp 8,4 kg un 19,1 kg elektroskrejriteņiem, bet pieejamā monoriteņa pašmasa ir 26 kg.

 

Kādi ir populārākie Ninebot zīmola modeļi? 

No skrejriteņiem pieprasītākais modelis ir Ninebot G30E. Pateicoties jaudīgam 350W motoram, šis modelis sasniedz 25 km/h ātrumu un spēj mērot attālumu līdz pat 65 km. Pateicoties īpašam kontrolierim, šai modelī baterijas jauda patērēta īpaši viedā procesā, tādēļ skuteris ir ļoti drošs un baterijas dzīves cikls būtiski palielinās. Skūterim ir lieliska amortizācija, kā arī speciālās riepas nodrošina aizsardzību pret to plīšanu, saglabājot komfortu arī braucot pa nelīdzenu ceļa segumu. Turklāt divkāršās bremzes (elektriskās un mehāniskās) nodrošina īsu bremzēšanas ceļu.

Vai Viensrats.lv veikalā ir pieejamas Ninebot rezerves daļas?

Veikalā pieejamas dažādas Ninebot elektrisko skūteru un “unicycle” jeb monoriteņu oriģinālās rezerves daļas, piemēram: 

  • Riepas;
  • Strāvas kabeļi;
  • Papildbaterijas un konektori;
  • Skrūves, stiprinājumil;
  • Akumulatori;
  • Telefona statīvi; 
  • u.c.

 

Kādi ir uzlabojumi jaunajiem modeļiem?

Jaunie Ninebot D sērijas modeļi īpaši izceļas ar 10 collu riepām, kas nodrošina papildus komfortu kombinācijā ar kompaktu dizainu. 

Kādas ir būtiskākās Ninebot priekšrocības salīdzinājumā ar citiem zīmoliem? 

Ninebot ir lielākais elektrisko skūteru ražotājs un, ņemot vērā to, ka zīmols savulaik izveidots apvienojoties ar ASV kompāniju “Segway” un laika gaitā to pārpircis, mūsdienās Ninebot sniedz plašāko piedāvājumu elektrisko skrejriteņu tirgū.