Inmotion

Šķirošana:

INMOTION ir globāli orientēts tehnoloģiju uzņēmums, kas ražo elektriskos transportlīdzekļus privātpersonu ikdienas pārvietošanās vajadzībām. Viena no uzņēmuma pamatatbildībām ir pētniecība un tehnoloģiju attīstība, ražošana, kā arī mārketings. Uzņēmums tika dibināts 2012. gadā un to vada tehniskā komanda ar bagātīgu pieredzi robotikā un elektrisko transportlīdzekļu jomā. Šie izcilākie talanti cieši sadarbojas ar augošajām dizaina un pētniecības un attīstības komandām, lai nepārtraukti ražotu jaunus aizraujošus produktus.

INMOTION mērķis ir izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai pārveidotu privātā transporta nozari un nodrošinātu praktiskus, progresīvus risinājumus iedzīvotājiem visā pasaulē.

INMOTION komandas pirmais projekts, kas dibināts 2017. gadā, bija Scooterboard ieviešana Kickstarter platformā. Strauji paplašinoties un attīstoties, tika uzsākta arī populāro moderno produktu ražošana, piemēram, V5 un V8 elektriskos vienriteņi sadarbībā ar Solowheel zīmolu. Šobrīd produktu piedāvājums ir ļoti plašs, papildinot sortimentu arī ar L8F elektrisko skrejriteni un P sērijas mini e-velosipēdu. Un pavisam nesen INMOTION komandai bija galvenā loma līdz šim vismodernākā elektriskā vienriteņa V10 un pilnīgi jaunas kategorijas izlaišanā visā pasaulē: Hovershoes X1.

Kāpēc izvēlēties INMOTION?

INMOTION var lepoties ar daudzveidīgu, starptautisku komandu, kas patiesi aizraujas ar elektrisko mikromobilitāti un ir izlējuši savas sirdis, dvēseles, resursus (un daudz kafijas, strādājot vēlos vakaros). Inženieru komanda ir izstrādājusi un ražojusi elektriskos braucamrīkus gandrīz desmit gadus, un tas ir tikai sākums. Uzņēmuma mērķis ir ne tikai reklamēt apbrīnojamos mazos transportlīdzekļus, bet arī sniegt pakalpojumus un atbalstu, ko mūsu klienti ir pelnījuši.

Mēs esam redzējuši, kā mūsu produkti var pilnībā mainīt veidu, kā cilvēki pārvietojas pilsētā. Mūsu misija ir palīdzēt dalīties pieredzē ar kopienām visā pasaulē, jo tā spēj patiesi mainīt dzīvi un atbalstīt nākotni, kas mazāk atkarīga no fosilā kurināmā.

 

Tātad, kas būs tālāk? Mūsu riteņi vienmēr griežas. Mūsu inovācijas turpinās koncentrēties uz labākiem un efektīvākiem/jaudīgākiem veidiem, kā jūs pārvietot. Un pats galvenais - lai ir jautri! 

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir veikalā pieejamo modeļu galvenie parametri?

INMOTION kā arī Kingsong un Begode ir pilns modeļu klasts – sākot ar iesācēju modeļiem 14 collu V5F, ar vidēja izmēra riteņiem – V8F un V10F, kā arī ar amortizāciju – V11 un visjaudīgākais 100v unicikls V12, kurš spēj attīstīt ātrumu līdz pat 70km/h

Kuri šobrīd ir populārākie modeļi? Kuri modeļi ir vispopulārākie? 

Vispopularākais modelis ir INMOTION V11, bet arī V8F un V8S ir ļoti populāras. Arī INMOTION V12, jaunais modelis kļūst aizvien biežāk pieprasīts.

Vai veikalā ir pieejamas INMOTION rezerves daļas?

Jā, Viensrats.lv interneta veikalā un salonā pieejamas dažādas rezerves daļas un aksesuāri. Turklāt gadījumā, ja veikalā detaļa nav uz vietas, to iespējams pasūtīt. 

Kādi ir uzlabojumi jaunajiem modeļiem?

INMOTION V11 modelis ir pirmais šī zīmola modelis ar amortizāciju. Savukārt INMOTION V12 ir pirmais 100v unicikls ar maksimālo ātrumu līdz 70km/h 

Kās ir papildus ekstras INMOTION modeļiem? Ar ko šis brends atšķiras no citiem?

INMOTION atšķiras ar savu attieksmi un to, ka ir orientēts uz sīkumiem. Zīmols izceļas ar modernu dizainu un augstiem kvalitātes standartiem. INMOTION unicikliem piemīt vislielākie drošības standarti uniciklu tirgū.