Divu gadu garantija ★ Prece ir veikalā ★ Izsūtīšana uzreiz ★ Pilns elektrotransporta serviss
June 21, 2019 Citi
930 3

Elektrisko skūteru priekšrocības

Elektriskie skūteri tiek uzskatīti par vienu no visātrākajiem transportlīdzekļiem kustībai pa rosīgām ielām. Turklāt, tie ir vienkārši neaizstājami šķērsojot krustojumus vai braucot pa pilsētām, kurās ir pastāvīgi sastrēgumi.

Līdzīgo transportlīdzekļu lietotāji ir nonākuši pie secinājuma, ka tam piemīt sekojošas priekšrocības:

●Dod iespēju tikt līdz galamērķim divas reizēs ātrāk, nekā ar parasto skūteri. Turklāt, nav nepieciešamības pielikt fiziskas pūles, lai kustētos; ●Kustība uz tādas ierīces prasa mazāk laika, nekā braukšana ar sabiedrisko transportu, kas parasti pēc pāris minūtēm apstājas katrā pieturā. ●Elektriskais skūteris ir četras reizes ātrāks nekā cilvēks;

Par spīti valdošajam uzskatam, elektroskūteri ir visai jaudīga ierīce, kas ir spējīga tikt galā ar jebkādiem uzdevumiem. Modeļu jauda parasti tiek mērīta cilvēciskajos spēkos.

Gaitas uzkrājums katrai ierīcei ir savs, tomēr parasti tas nenolaižas zemāk par 15 kilometriem. Ņemot vērā faktu, ka cilvēki parasti noiet kājām ne vairāk kā 5 kilometrus dienā, šāda transporta īpašnieks būs pilnībā nodrošināts ar resursu, lai pārvarētu ceļu.

Elektriskā skūtera galvenais konkurents pilsētas apstākļos ir velosipēds, kas ļauj sasniegt tādu pašu kustības ātrumu. Tomēr, labs velosipēds maksā daudz dārgāk. Turklāt velosipēdi ir masīvi, tāpēc tos izmantojot vienmēr pacēlās jautājums par to, kur uzglabāt transportlīdzekli. Nu, un pats galvenais, velosipēda vadībai ir jāpieliek fiziskā piepūle.

Elektrisko skūteru priekšrocību starpā tāpat var izcelt to vieglumu, mobilitāti un universālumu. Tie ir spējīgi pārvietoties praktiski pa jebkādu segumu, kas arī nodrošina to neticamo popularitāti un pieprasījumu. Ar katru dienu pasaulē arvien lielāku popularitāti ieņem tūres, kuru pamatā ir kustība pa vēsturiskām vietām ar elektroskūteri.

Komentārs

Citi raksti

June 05, 2019
828 3
Citi
Vai ar elektroskūteri var braukt ziemā?
Elektrotransporta izmantošanas īpatnības ziemā Ziema, pirmkārt, asociējas ar aukstumu un dubļiem. Dotie kritēriji atstāj tiešu iedarbību uz vieglumu un elektroskūtera izmantošanas vienkāršību ziemā. Pirmkārt, tas attiecas uz akumulatoru, kas daudz ātrāk izlādējas salīdzinājumā ar vasaras periodu. Paātrināta akumulatora izlāde skaidrojama ar to, ka mīnusu temperatūrā baterija daudz ātrāk zaudē savu enerģiju. Turklāt, ziemā ierīce atrodas...
Lasīt
May 27, 2020
330 3
Citi
Моноколесный заезд 30.05.2020
Предлагаем принять участие в моноколесном заезде 30.05.2020!
Lasīt